www.cvonline.hu

Forrasztó, elektronikai szerelő

  • A hirdetés 412 napja lejárt

Társaságunk a biztonsági világítás körébe tartozó termékek gyártása mellett nyújt partnerei részére elektronikai összeszerelési szolgáltatásokat.

Feladatok:

  • Hagyományos alkatrészek előkészítése, kézi beültetése és forrasztása (THT)
  • Felületszerelt alkatrészek kézi forrasztása (SMT)
  • Változatos termékkörökhöz tartozó elektronikák összeszerelése
  • Munkadarabok gyártás utáni tisztítása
    Kézi anyagmozgatás
    Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Munkatapasztalat a leírt feladatok terén (kiemelten az SMT forrasztás)
  • Alkatrészismeret
  • Kiváló látás és kézügyesség
  • Pontosság, precizitás

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség
  • Korábbi bonyolultabb munkák fényképes bemutatása

Amit nyújtunk:

  • Teljes munkaidő
  • Egy műszakos munkarend
    Változatos munkafeladatok
  • Rugalmasság

Munkájának leírásánál kérem tüntesse fel korábbi tapasztalatait (mely társaságnál, milyen forrasztási feladatokat látott el, milyen bonyolultsággal - mikroszkóppal, nagyítóval, szabad szemmel).

Kérem önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével, az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő