Megbízható nemzetközi fejlesztőpartnerünk részére keresünk új munkatársat

FORRASZTÁSTECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ

(HF 11-7818)

pozícióba.

Feladat

  • NYÁK lapokon lévő csatlakozás felforrasztásának technológiai fejlesztése,
  • Szelektív forrasztási technológiák fejlesztése, folyamatfejlesztés, új technológiák implementálása,
  • 5-7 fős mérnök csapat vezetése, szakmai irányítása, támogatása,
  • Belső vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Fizikusi, anyagtudományi, vegyészmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, (előny: autóipari technológia területén szerzett projektvezetői tapasztalat, PhD fokozat előny).

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem, széles körű juttatások,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol / német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7818”-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Egyéb hasonló állások Önnek
Csoportvezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Csoportvezető Munkavégzés...
Pest

Pest

Trenkwalder Kft

Gyöngyösi partnercégünkhöz munkavállalót keresü...
Heves, Heves