www.cvonline.hu

FORRASZTÁSTECHNIKAI MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 909327

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Hullám és szelektív forrasztó gépek programozása
  • Technológiai utasítások készítése
  • Forrasztó keretek tervezése, legyártása
  • Próbagyártások felügyelete

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (főiskola vagy egyetem)
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Soltec és Ersa gépek ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Jelentkezés/További információ:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy kattintson a Jelentkezés gombra.