www.cvonline.hu

Forrasztási mérnök

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1042185

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Forrasztási mérnök  (Hullámforrasztási területre)

Feladatok:

-       Új termék bevezetésénél a problémás pontok megbeszélése, továbbítása

-       Próbagyártások támogatása, kapcsolattartás a projekt csapattal

-       Új hullám és/vagy szelektív forrasztóberendezések minősítése, kiértékelése

-       Hőprofil mérés, statisztikai folyamatellenőrzés

-       Kapcsolattartás a vevőkkel, berendezés gyártókkal és az egyéb területek munkatársaival

-       Gyártóeszköz karbantartások végrehajtásának ellenőrzése, műszerbeállítások ellenőrzése

-       Területéhez kapcsolódó gyártási problémák kivizsgálása, problémák analízise, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése

-      Gyártási hibaarány figyelése, elemzése a társszervekkel közösen, megelőző intézkedések kidolgozása és bevezetése

-       Biztosítsa a futó termelés, a fejlesztések és az új termék bevezetések által generált célok időterv szerinti teljesítését

-       Változtatási kérelmek bevezetése, végrehajtatása a gyakorlatban (ECO)

-     A területéhez kapcsolódó fejlesztési projektek indítása és az ezekben való aktív részvétel

Elvárások:

-       Gépész, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség

-       3 év elektronikai gyártásban, valamint hullám és/vagy szelektív forrasztási folyamatokban szerzett tapasztalat

-       Ersa szelektív hullámforrasztó berendezéseken szerzett tapasztalat előny

-       SMT gyártási folyamatok ismerete előny

-       Szerelési folyamattervezésben szerzett mérnöki tapasztalat előny

-       Szerszámtervezési és kivitelezési tapasztalat

-       Automotive és Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP/PPAP)

-       Folyamatos fejlesztésben szerzett mérnöki tapasztalat

-       Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete

-       Elkötelezettség és elhivatottság

-       Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

-       Elektronikai ipari szabványok ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése