www.cvonline.hu

Forrasztás technológia fejlesztő mérnök (JGM-6731)

A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója keres világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális megbízója számára

Forrasztás technológiai fejlesztő

munkatársat.

Feladatok:

  • Forrasztási eljárások fejlesztése
  • Megbízhatósági vizsgálatok végrehajtása
  • Támogatási feladatok a gyártó rész felé
  • Kapcsolattartás
  • Különböző forrasztási technológiák bevezetése

Elvárásaink:

  • Msc vagy PHD műszaki felsőfokú végzettség (villamos, fizikai, vagy anyagtudományi területen)
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Forrasztás technológia területén szerzett tapasztalat
  • Affinitás csapatban való munkavégzésre
  • Pontos és önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Projektvezetői szemlélet vagy tapasztalat
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Folyamatos szakmai tréningek és nyelvtanulási lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Széleskörű Cafeteria rendszer

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest főváros
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest