www.cvonline.hu

Forrásszervező / vállalati kapcsolattartó

  • A hirdetés 750 napja lejárt

Az AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítvány forrásszervező munkakörbe keres munkatársat. Az alapítvány az AFS nemzetközi szervezetének tagja. Tevékenységéről a weboldalon (Link megjelenítése) érhető el bővebb információ.

Feladatok:

  • Pályázatíró céggel való kapcsolattartás az alapítvány részéről; a pályázatok elkészítéséhez szükséges adatok, információk, anyagok előállítása, a pályázatíró cég támogatása
  • Lehetséges támogató intézmények, cégek telefonos megkeresése, személyes találkozó megszervezése.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Telefonos értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Erős meggyőzőkészség, önállóság
  • Erős adminisztratív véna

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Pályázati koordinációs vagy forrásteremtő munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részmunkaidős (heti 16 órás) munkalehetőség kötetlen munkaidőben, akár otthonról végezhetően
  • Fix + jutalékos bérezés
  • Telefonos költségtérítés