www.cvonline.hu

FORMAÖNTÖDE TERMELÉSVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 854450

Link megjelenítéseimages/editor/1333450612.jpg" border="0" alt="" />
Multinacionális autóipari beszállító partnerünk fémalkatrészeket és modulokat szállít a vezető autógyártóknak. Kiemelt üzletágába a folyamatban lévő bővítés és az ehhez kapcsolódó új projektek sikeres megvalósításához vezető munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Termelési terv teljesítése a gyártási és kiszállítási ütemezés szerint, kielégítve a minőségi-, mennyiségi- és hatékonysági- követelményeket.
  • A termelés teljeskörű irányítása és a közel 300 fős termelő szervezet vezetése, a közvetlen beosztottak - termelési koordinátorok és műszakvezetők – vezetői támogatása
  • A gyártási folyamatok és a technológiai előírások betartatása, a gyártási fémveszteség (leégés) csökkentése, az öntési hibák kiküszöbölése és a selejtarány csökkentése céljából.
  • Munkabiztonsági-, tűz- és egészségvédelmi előírások betartatása
  • Lean folyamatok és a folyamatos fejlesztés, továbbá a hatékonyságnövelő projektek koordinálása és támogatása
  • A munkatársak fejlesztése, motiválása a HR-rel együttműködésben
  • Együttműködés a társszervezetekkel, a menedzsment rendszeres tájékoztatása.

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, ideálisan kohó- vagy gépészmérnöki diploma
  • Autóipari gyártási tapasztalat, fémalakítási, öntészeti terület előny
  • Termelésvezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Határozott, fejlesztésre motivált, csapatjátékos személyiség

ELŐNYT JELENT

  • Formaöntödei, fémfeldolgozási tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Élenjáró, korszerű technológia
  • Vezetői bérezési és juttatási csomag
  • Bejárás teljeskörű támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Közép Nyugat-Dunántúl

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FORMAÖNTÖDE TERMELÉSVEZETŐ, Közép Nyugat-Dunántúl

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése