www.cvonline.hu

Formajavító munka Orosházán

  • Frissítve 52 napja

Biztos munkahelyre vágysz? Szeretnél versenyképes jövedelem mellé kiemelkedő béren kívüli juttatást? Szeretnél egy jó közösségben dolgozni? Akkor jelentkezz akár ma!

Partner cégünk részére keresünk új munkavállalókat az alábbi pozícióra.

Formajavító

Leendő munkatárs feladatai:

  • Megmunkálandó forma darabok, tartozékok megmunkálása, javítása, kézi illetve gépi megmunkálással
  • A termelés ellátása megfelelő minőségben a megmunkált és javított formákkal
  • Nyilvántartás pontos vezetése

Elvárásaink:

  • Fémforgácsolási szakképzettség
  • Legalább 6 hónap tapasztalat formajavítás területen
  • Tűzvédelmi vizsga

Amt kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés
  • Stabil, biztos munkahely

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Orosháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a 06-20-2160043 as telefonszámot hétköznapokon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Békés, Békés