www.cvonline.hu

Forgalomszámláló

Régió:

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 792156
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Debrecen, Nyíregyháza térségébe, forgalomszámlálási feladatok elvégzésére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • kijelölt útszakasz keresztmetszetén áthaladó járművek számlálása járműkategóriák szerint
  • az útszakasz forgalmának rögzítése
  • az adatok rögzítése papír alapon és elektronikusan

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • jogosítvány (B kategóriás)
  • nappali tagozatos jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • saját autó előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • folyamatos munkavégzési lehetőség, biztos kereset.
  • napi 12 órás műszak, heti 3 nap munkavégzés (K,Sze,Cs)
  • korrekt bérezés, költségtérítés!