www.cvonline.hu

Forgalomszámláló

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 743966
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal forgalomszámlálás munkalehetőséget biztosítunk Dunántúlon több helyszínen.

Feladatok:

  • kijelölt útszakasz keresztmetszetén áthaladó járművek számlálása járműkategóriák szerint
  • az útszakasz forgalmának rögzítése
  • az adatok rögzítése papír alapon és elektronikusan

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • nappali tagozatos aktív hallgatói/tanulói jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • saját autó előnyt jelent
  • jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • folyamatos munkavégzési lehetőség, Biztos kereset (de lehetőség van heti 1-2 alkalommal is dolgozni.)
  • napi 12 órás műszak
  • magas bérezés, költségtérítés!