www.cvonline.hu

FORGALMI ÜZEMMÉRNÖK (Energetikus)

  • A hirdetés 1194 napja lejárt

A VOLÁNBUSZ Zrt. 90 éves szakmai tapasztalattal rendelkező nagyvállalat, amely Magyarország egyik legnagyobb közúti személyszállítással foglalkozó cége. Főbb tevékenysége a belföldi helyi-, helyközi-, távolsági- és nemzetközi menetrend szerinti személyszállítás, továbbá különjárati- és idegenforgalmi járatok üzemeltetése.

FORGALMI ÜZEMMÉRNÖK

(Energetikus)

A leendő munkatárs feladatai:

  • A társasági üzemanyag-ösztönző rendszer működtetése (havi zárási ütemterv szerinti feladatok ellátása, hibajavítás, zárás, fogyasztásmérések, adatok kiértékelése, szükséges intézkedések megtétele)
  • Üzemanyag-gazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása (tankoló kártyák nyilvántartása, tankolási rend betartatása, jövedéki adó visszaigényléshez kapcsolódó havi szintű adatszolgáltatás)
  • Menetlevél feldolgozási folyamatok ellenőrzése, kapcsolódó havi zárási feladat ellátása
  • Járműgazdai feladatok teljesítése (folyamatos egyeztetés a műszaki szakszolgálattal, járműfenntartási költségek folyamatos figyelemmel kísérése, külső mosatás nyilvántartása)
  • Digitális tachográf adatok kezelése (adatletöltés, kiértékelés)
  • Nemzetközi fuvarfeladathoz kapcsolódó ügyintézés

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • Stratégiai, elemző gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés, kiváló szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, stressztűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat, D kategóriás vezetői engedély, angol nyelvtudás

A munkavégzés helye, ideje:

  • Távolsági és Dél-pesti Forgalmi Üzem, Népliget

A munkakör betölthető:

  • 2014. április 1-től

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú, biztos vállalati háttér
  • juttatás a Kollektív Szerződés szerint
  • választható cafetéria elemek
  • ingyenes utazási lehetőség a társaság autóbuszjáratain

A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) önéletrajz és végzettséget igazoló dokumentumok másolatainak beküldésével, „forgalmi üzemmérnök” tárgy megjelöléssel, 2014. április 14-ig a lent megadott e-mail címre lehet elküldeni.

A pozícióval kapcsolatban további információ Koroknai László forgalmi üzemmérnöktől kérhető a 1/465-5770-es telefonszámon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő