www.cvonline.hu

FORGALMI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 908 napja lejárt

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

Egy magyarországi bank Budapest Fiókja

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Bank lakossági és vállalkozói ügyfélkörének pénzforgalmának lebonyolítása.
  • aktív értékesítési tevékenység
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • keresztértékesítés (pl. bankkártya, internetbank, biztosítási termékek..).

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • értékesítési tapasztalat
  • ügyfél-orientáltság
  • kiváló kommunikáció- és értékesítési képesség,
  • kiváló problémamegoldó készség
  • önállóság, gyorsaság, megbízhatóság
  • hitelintézetnél hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Amit ajánlunk:

  • teljes munkaidő, alkalmazotti munkaviszony,
  • komplex, felelősségteljes feladatok,
  • fiatal, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését szakmai önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

A kiíró fenntartja magának a jogot arra, hogy a beérkezett pályázatok értékelését követően a pályázatot eredménytelennek nyilvánítja.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő