www.cvonline.hu

Forgalmi szolgálattevő (Mohács, Pécs-Külváros)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Forgalmi szolgálattevő

Helység
Mohács vagy Pécs-Külváros
Terület
Forgalom (üzemirányítás-technológia-felügyelet)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • forgalmi szakterület operatív végrehajtási szintjén, a számára meghatározott területen, szervezi, irányítja, összefogja, végzi és ellenőrzi a forgalomszabályozás és a tolatási folyamatok hatékony végrehajtását

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség, érettségi
  • bentlakásos tanfolyam vállalása a hatósági vizsga megszerzésének érdekében
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • vasúti munkatapasztalat

Amit ajánlunk

  • vasúti utazási kedvezmény
  • béren kívüli juttatás

További információ

  • a tanfolyam idejére szállást biztosítunk

2016.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Lukács Melinda 1/515-2510 / 05/25-10

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Mohács, Pécs-Külváros
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pécs, Mohács