www.cvonline.hu

Forgalmi szolgálattevő (Budapest-Déli Pályaudvar)

  • A hirdetés 527 napja lejárt
MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság szervezete munkatársat keres
Forgalmi szolgálattevő
(Budapest-Déli Pályaudvar)
pozícióba

A forgalmi szolgálattevő munkakör betöltésének feltétele, hogy a betanulási időszak alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket a részére előírt hatósági vizsgával záruló tanfolyamon.

Forgalmi szolgálattevő munkakörben ellátandó feladatok:
  • Szervezi, irányítja és lebonyolítja a felügyeletére bízott területen a vonatközlekedést és a tolatási mozgásokat. Vonatot meneszt, melynek végrehajtása során gondoskodik a vonatközlekedés és a tolatási mozgások biztonságos lebonyolításáról.
  • Gondoskodik a vonatközlekedéssel és a tolatási mozgásokkal összefüggésben, vonatforgalmi értesítések és írásbeli rendelkezések megtételéről.
  • Kezeli a biztosítóberendezéseket, a távközlési eszközöket (telefon, hangosbemondó, utasítást adó rádió, vizuális utastájékoztató).
  • Rendkívüli események (baleset), a technológiát zavaró vágányzári és egyéb építési munkák esetén szervező tevékenységével forgalomszabályozási intézkedéseket tesz az üzemirányítással és az állomásvezetéssel összhangban.
  • A megfelelő adatszolgáltatás biztosítására kezeli a rendelkezésre álló számítógépes rendszereket.
Munkakör betöltésének feltétele:
  • középfokú állami iskolai végzettség, érettségi,
  • orvosi alkalmasság
A munkakör betöltésénél előnyt jelent:
  • munkavédelmi, tűzvédelmi vizsga,
  • villamos felsővezetéki és kapcsolásra jogosító vizsga,
  • biztosítóberendezés kezelési vizsga
Munkavégzés helye:
  •        Budapest-Déli Pályaudvar

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 9.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő