www.cvonline.hu

Forgalmi szolgálattevő (Bodajk)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Bodajk, Fejér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

MÁV Zrt.
forgalmi szolgálattevő

Helység
Bodajk

Terület
Forgalom (üzemirányítás-technológia-felügyelet)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • irányítja az állomások vonatmozgatási feladatait, kezeli a biztosítóberendezéseket, a távközlési eszközöket
  • részt vesz a vonatok biztonságos és pontos közlekedésének szervezésében és lebonyolításában
  • részt vesz a forgalmi zavarok (meghibásodás, baleset, torlódás) megelőzésében és megszüntetésében
  • kezeli a rendelkezésre álló számítógépes rendszereket

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami középiskolai végzettség (érettségi)
  • orvosi alkalmasság
  • a forgalmi szolgálattevő munkakör betöltésének feltétele, hogy a gyakornoki időszak alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket a részére előírt hatósági vizsgával záruló tanfolyamon.

2017.12.10.

Bővebb felvilágosítást ad
Bakonyiné Rigó Zsuzsanna 1/511-4225 / 02/42-25

Várjuk jelentkezését!

Helyek Bodajk
Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű