www.cvonline.hu

Forgalmi mérnök gyakornok (Zalaegerszeg)

  • A hirdetés 934 napja lejárt

 A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Szombathelyi Területi Igazgatóság

munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • A MÁV Zrt, valamint a MÁV vállalatcsoport szakmai munkájának, funkcionális tevékenységének megismerése. A gyakornoki időtartam alatt a forgalmi szakterület tevékenységének alapos tanulmányozása.
  • Állomási munkafolyamatok megismerése, gyakorlati tapasztalatszerzés a forgalmi terület munkaköreiben.
  • A forgalmi munkát támogató pályavasúti informatikai rendszerek megismerésére (SZIR, FOR).
  • Felkészülés az önálló munkavégzéshez szükséges forgalmi vizsgákra.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség (üzemmérnök, ill. közlekedésmérnök)
  • orvosi alkalmasság

A pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka
  • egyéb vasúti képzettség

Amit nyújtunk:

  • a vasút szakmai területeinek sokszínűségét, a nagyvállalati működés megismerését
  • készségfejlesztő tréningeket, rendszeres konzultációt
  • az adott szakterület szakértőinek, vezetőinek támogatását, akik segítik és figyelemmel kísérik az egyéni szakmai betanulást
  • határozatlan idejű, 8 órás munkaviszonyt
  • versenyképes pályakezdő bért
  • választható béren kívüli juttatást
  • utazási kedvezményt

A munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezési határidő: 2015. január 04.

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok