www.cvonline.hu

Forgácsolóüzem-vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 643474

Ügyfelünk több mint 100 éve élen jár a vasúti és közúti fékrendszerek fejlesztésében. Legújabb technológiát alkalmazó, modern és folyamatosan bővülő budapesti gyártóegységébe keresünk Forgácsolóüzem-vezető munkatársat.

Feladatok:
  • gépberuházások koordinálása, portfólió kialakítása;
  • kapacitástervezés (insourcing vs. outsourcing);
  • folyamatok és teljesítménymutatók fejlesztése;
  • új termékek gyártásba történő bevezetésében részvétel;
  • költség- és minőségfejlesztési projektek vezetése;
  • a kb. 25 fős csapat irányítása.
Elvárások:
  • gépészmérnöki végzettség;
  • hasonló vezetői pozícióban lehetőleg nemzetközi gyártóvállalatnál szerzett több éves tapasztalat;
  • Lean ismeretek;
  • vezetői készségek;
  • határozott fellépés és személyiség;
  • jó angol és/vagy német nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Ügyfelünk a szektorban versenyképes bérezést, színvonalas munkakörnyezetet és nemzetközi karrierlehetőséget kínál hosszú távon.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió