www.cvonline.hu

Forgácsoló

  • A hirdetés 789 napja lejárt

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

Jelenleg karbantartási csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat;

Forgácsoló

Feladatok:

  • geometriai mérések, vizsgálatok végzése,
  • a gépészeti anyagokra vonatkozó információk tanulmányozása és értelmezése: műszaki rajz, műhelyrajzok, szabványok, műszaki táblázatok, tűrés‐ és illesztés táblázatok,
  • a forgácsoló eljárásoknak megfelelően a munkadarabot befogó‐, megfogó‐, menesztő‐ és rögzítő eszközök felszerelése, beállítása,
  • a megmunkáláshoz szükséges szerszámok és a forgácsolási paraméterek kiválasztása és rögzítése,
  • alkatrészek gyártása, alakítása, javítása
  • fémmegmunkáló gépek állapotának folyamatos ellenőrzése, karbantartása,
  • fúrási munkák végzése,
  • alkatrészek esztergálása, marása, köszörülése, finomfelületi megmunkálások végzése,
  • alapanyag, - és szerszámkészletet folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség, gépi forgácsoló szakképzettség
  • minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • személyes kompetenciák: önállóság, fegyelmezettség, problémamegoldó képesség, műszaki érzék, munkabírás

 Előnyök:

  • nyomdaipari tapasztalat, nyomdaipari gépek ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • felelősségteljes, változatos munkakör
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő