www.cvonline.hu

Forgácsoló

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

Vállalatunk a mikroelektronika és az orvostechnika területén tevékenykedik. Fő tevékenységi körünk a nagy precizitású gépek, berendezések gyártása. Elsősorban bázisgépek, diagnosztikai berendezések, ezek részegységei összeszerelésére, valamint egyedi alkatrészek előállítására specializálódtunk. Csapatunk bővítése céljából keresünk

Forgácsoló

munkatársakat.

Feladatok:

  • CNC megmunkáló központon való munkavégzés műszaki rajz és előírt technológia alapján
  • Program ellenőrzés, szükség esetén tesztelés
  • SAP rendszerben gyártási dokumentációk vezetése, karbantartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • DMU, Mori Seiki, NL 2500-Y gépek ismerete
  • Fanuc vagy Heiden Hein, Siemens, Hurco vezérlés ismerete
  • Precíz, pontos, önálló munka végzés
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

Győr

A pályázatokat a pozíció megnevezésével és a fizetési igény megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre küldjék.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő