www.cvonline.hu

Forgácsoló

  • A hirdetés 126 napja lejárt

Nyír-Mix-Trade Kft. munkatársat keres

Forgácsoló

munkakörbe.

Dinamikusan fejlődő, több mint 20 éves gyártói tapasztalattal rendelkező magyar középvállalat forgácsoló szakembert keres egyetemes esztergagép mellé.

Elvárások:

Munkájára igényes, tartósan dolgozni akarók jelentkezését várjuk, pályakezdőket is.

Amit ajánlunk:

  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Munkába járás támogatása
  • Cafeteria
  • 3 hónap próbaidő után akár kiemelt bérezés is

Munkavégzés helye: Nyírtelek

Munkarend: egy műszakos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével, vagy jelentkezését az alábbi telefonszámon: 30/219-1000.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő