www.cvonline.hu

Forgácsoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1098181

Kiemelkedő juttatások, hosszú távú munkalehetőség, komfortos munkakörnyezet. Oroszlányi autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • Forgácsolt alkatrészek elkészítése CNC vezérelt gépen a rendelkezésre álló műszaki dokumentációk alapján
  • Innovatív ötletek megmunkálásra
  • CNC program értelmezése és írása a műszaki dokumentáció alapján
  • Mérési, karbantartási dokumentációk vezetése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Forgácsoló végzettség
  • Műszaki rajz ismerete
  • Mérő eszközök használatának ismerete
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Juttatások:
  • A térségben valóban magas kereseti lehetőség
  • Havi nettó 25.000 Ft cafetéria
  • Negyedéves bónusz (akár bruttó 35.000 Ft)
  • Éves bónusz (akár másfél havi bér)
  • Ingyenes buszjárat

Előnyök:
  • Gyártás/termelés területén szerzett tapasztalat

  • Ha felkeltettük érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy keressen minket személyesen irodánkban, Tatabánya, Dózsakert 58/a. H-P: 9-15ig. Bővebb információt a +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 telefonszámokon kérhet.

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány