www.cvonline.hu

Forgácsoló

  • Az állásajánlat lejárt.

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba oroszlányi gyáregységébe:

Forgácsoló

Feladatok:

  • A technológiai előírások betartása
  • A napi termelési norma elvégzése és a termelési és selejt nyilvántartások vezetése
  • Gyártógépek műszaki állapotának felügyelete, meghibásodások jelentése
  • Típusátállások, szerszámcserék elvégzése
  • A hibák feltárása, javító javaslatok és a szükséges beavatkozások megtétele, a vezető tájékoztatása
  • Gépek, szerszámok tisztán tartása, takarítása, a munkaterület rendjének biztosítása, műszak közben, ill. átadáskor
  • Jogában áll a felügyeletére bízott gépet megállítani
  • Gyártás során keletkezett hulladék előírásszerű kezelése, tárolása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat előny
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Jó kézügyesség, jó állóképesség
  • Proaktív személyiség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Oroszlány
Munkavégzés helye Oroszlány
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Oroszlány