www.cvonline.hu

FORGÁCSOLÓ

  • A hirdetés 486 napja lejárt

A hazai piacon vezető pozíciót betöltő, és a nemzetközi piacon is aktív több mint 400 főt
foglalkoztató magyar tulajdonban lévő vállalat bővülő csapatába

FORGÁCSOLÓ

munkakörbe munkatársat keres.

Szeretne egy rendezett és biztos munkahelyet egy dinamikusan fejlődő vállalatnál, szabályozott, törvényes munkajogi környezetben?
Szeretne a lakhelyéhez közel, akár céges busszal munkába járni?
Jól jönne a béren kívüli juttatás és a teljesítmény díjazása is a fizetése mellé?

HA IGEN, AKKOR LEGYEN A MUNKATÁRSUNK ÉS DOLGOZZON TÁPIÓSZŐLŐSÖN A
FERZOL LEMEZMEGMUNKÁLÓ KFT.-NÉL!

Feladatok:

  • esztergálás esztergagépen,
  • marás szerszám marógépen,
  • munkavégzés köszörűgéppel,
  • egyedi darabok forgácsolása.

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • megbízhatóság, precizitás
  • önálló munkavégzés
  • műszaki rajz olvasási ismeretek
  • két műszak vállalása
  • középfokú vagy szakmunkás végzettség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • komplex munkakör, kiváló munkakörnyezet és munkahelyi légkör.

Munkavégzés a cég telephelyén: 2769 Tápiószőlős, Ceglédi út 15.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre 2016. június 24-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő