www.cvonline.hu

Forgácsoló

  • A hirdetés 554 napja lejárt

a Böhler-Uddeholm Hungary  Kft.

mint a nemzetközi voestalpine csoport tagja,

Dunaharaszti munkahelyre

forgácsoló

 munkakörbe kollégát keres!

Feladatok:

  • CNC forgácsoló gépen önálló munkavégzés
  • aktuális gyártás selejtmentes kivitelezése
  • korrekciók elvégzése
  • gyártási határidők betartása
  • minőségbiztosítási rendszer elveinek szigorú betartása

Elvárások:

  • legalább 1 év szakmai tapasztalat releváns munkakörben
  • sikeresen elvégzett CNC marós és esztergályos, forgácsoló szakmunkás, vagy technikus végzettség
  • önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés, önellenőrzés képessége
  • több műszakos munkarend vállalása
  • túlóra vállalása

Előnyök:

  • Fanuc vezérlés ismerete
  • Targoncavezetői vizsga
  • Emelőgép kezelői bizonyítvány
  • szakmai fejlődési lehetőség

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát fizetési igénye és a pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő