www.cvonline.hu

FORGÁCSOLÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1013699

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FORGÁCSOLÓ

Feladatok

  • Hagyományos, egyetemes marógépen, esztergán kis szériás, egyedi alkatrészek gyártása
  • Síkköszörűn alkatrészek felújítása, gyártása
  • CNC megmunkáló központokon egyedi alkatrészek gyártása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Műszaki rajz olvasás
  • Hagyományos forgácsoló gépeken szerzett tapasztalat
  • Mérőeszközök gyakorlott, pontos használata
  • Csoportos és önálló munkavégzés képessége
  • Felelősségtudat, szorgalom
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FORGÁCSOLÓ, Fejér megye