www.cvonline.hu

Forgácsoló

  • A hirdetés 653 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

FORGÁCSOLÓ

(TAT230)

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Oroszlány

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC gépek kezelése és kiszolgálása
  • az esetlegesen kialakuló hibák elhárítása
  • termékek minőségének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség
  • erős számolási készség
  • állóképesség, jó fizikum
  • monotónia-tűrés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • bónusz
  • 3 hónap próbaidőt követően kiemelkedő béren kívüli juttatás
  • ingyenes buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai munka / Segédmunka
  • Csomagolás / Feltöltés
  • Gyártás / Termelés
  • Operátor

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése vagy hívja a 06-20-419-5153-as telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014