www.cvonline.hu

Forgácsoló üzemtechnológus

  • A hirdetés 382 napja lejárt

Multinacionális gép- és berendezésgyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • technológiai előírások, műveleti sorrendtervek készítése
  • szakmánkénti munkaóra ráfordítások meghatározása
  • alkatrészrajzok és gyártási segédrajzok készítése
  • a gyártmány, szerszám és eszköz igényének a meghatározása
  • műszaki ajánlati dokumentáció készítése
  • projektstátusz ellenőrzés, heti bejárásokon részvétel
  • technológiajavítás, módosítás, fejlesztés feldolgozás
  • a gyártási folyamatok korszerűsítése
  • technológia jellegű gyártási problémák megoldása
  • változási igény feldolgozása. Módosítások végrehajtása
  • a gyártás folyamatos figyelemmel kísérése
  • gyártás közben felmerülő problémák megoldása a termeléssel együttműködve
  • technológiai idők figyelése a gyártás során
  • az Integrált Vállalatirányítási Rendszer (JDE) adatainak folyamatos karbantartása

Elvárás:

  • műszaki főiskolai / egyetemi végzettség vagy műszaki középfokú végzettség releváns tapasztalattal
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • 1-2 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • jó kommunikációs képesség
  • rugalmas, nyitott, problémamegoldó személyiség
  • gyakorlatiasság

Előnyt jelent:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • JD Edwards vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil háttér, multinacionális környezet
  • Komplex, kihívást jelentő feladatok
  • Komoly szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Bács- Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.