www.cvonline.hu

Forgácsoló üzemi minőségellenőr

  • A hirdetés 1137 napja lejárt

A svájci tulajdonú REDEL Elektronika Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • A legyártott termékek minőségének ellenőrzése, a végellenőrzéshez szükséges mintavételezés elvégzése, illetve gyártás közbeni minőségellenőrzés
  • Beérkező idegenáru minőségi átvétele
  • A termékek és alapanyagok szabványi megfelelésének igazolása ellenőrző mérésekkel
  • A selejtes vagy eltérő termékek elkülönítése, kiszűrése, megjelölése, időnként válogatása stb.
  • A mérőeszközök tisztítása, állagának megőrzése, tárolása és ellenőrzése.
  • Megbizonyosodni arról, hogy a Gépbeállítók/Gépkezelők/Operátorok elvégzik-e a szükséges méréseket

Elvárások:

  • Középfokú  műszaki végzettség
  • Dimenzionális mérések végzésében szerzett gyakorlat (microméter, mérő mikroszkóp, passzaméter, mérőprojector, stb.)
  • Vizuális ellenőrzésben szerzett gyakorlat
  • Műszaki rajz ismeret
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Minőségorientált szemlélet
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny:

  • Forgácsolt alkatrészek minőségellenőrzésében szerzett tapasztalat
  • 3D-s mérőgép használata, programozása
  • ISO Belső Auditori képesítés
  • Angol, vagy francia nyelvtudás
  • Kaizen ismeret
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal a következő formákban várjuk:

  • e-mail: lásd alább
  • telefonon: +36-1-421-4714
Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő