www.cvonline.hu

Forgácsoló szerszámfelelős technikus

  • A hirdetés 921 napja lejárt

A REDEL Elektronika svájci tulajdonú Kft.

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Forgácsoló üzemben alkalmazott forgácsoló szerszámok dokumentációinak naprakészen tartása (Szerszámrajzok, szerszámnyilvántartás, papírdokumentáción és vállalatirányítási rendszerben)
  • Visszajelzések és igények kezelése a forgácsolóüzem felől
  • Egyedi forgácsoló szerszámok gyártásának támogatása
  • Forgácsoló szerszámok raktározása
  • Forgácsoló szerszámkészlet előkészítése gyártáshoz
  • Forgácsoló üzemmel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú  műszaki végzettség
  • CAD szoftver használatásnak ismerete
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrése, terhelhetőség
  • Office programok készségszintű ismerete

Előny:

  • Középfokú végzettség, előny a Gyártástechnológiai területek illetve szerszámtechnikai területek
  • CAD rendszerek ismerete előny a Solid Edge ismerete
  • Tapasztalat beszállítókkal való kommunikációban
  • Forgácsolástechnikai ismeretek
  • Raktározástechnikai ismeretek
  • Vállalatirányatási rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények

  • e-mail: lásd alább
  • telefonon: +36-1-421-4714
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő