www.cvonline.hu

Forgácsoló szerszámélező

  • A hirdetés 950 napja lejárt

A Halla Visteon Climate Control (HVCC) a világ második legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 35 gyártó üzemmel és 5 technológiai központtal rendelkezik.

Magyarországi gyártóüzeme a Halla Visteon Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, üzemanyag-továbbító rendszereket, valamint hűtőközegtovábbító rendszereket tervez és gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 23 éve.

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő, több mint 150 gépből álló, magas technológiájú CNC megmunkáló központokkal, esztergákkal, robotokkal rendelkező Klíma Kompresszor gyártóterületünkre keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat, mint:

Főbb feladatok

  • Forgácsoló (fúró, maró és speciális lépcsős) szerszámok gyártása, élezése
  • Beszállított szerszámok minőségi ellenőrzése
  • Szerszámok befogása, beállítása, mérése

Követelmények

  • Minimum 3 éves forgácsoló szerszámok gyártásában szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási gyakorlat
  • Forgácsolásban szerzett gyakorlat
  • PC ismeret
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság

Előnyök

  • CNC programozási ismeretek
  • Walter élezőgépes tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése: mángorlás, köszörülés, polírozás, indukciók edzés, dugattyúk teflonbevonatozása

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumát az alábbi e-mail címre a pozíció megnevezésével:

Halla Visteon Hungary Kft.

Személyzeti Osztály

Fiedermann Gergely

8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő