www.cvonline.hu

Forgácsoló operátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1085409

Nemzetközi színvonalat képviselő vasúti fékrendszerek gyártásával foglalkozó partnercégünk gyárbővítés miatt keres

5 fő új munkatársat az alábbi feladatokra:

Feladatok:

• Forgácsoló gépek kezelése, kiszolgálása
• Alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján
• Munkadarab mérése, ellenőrzése
• Alkatrészek sorjázási-, mosási feladatainak ellátása
• Autonóm karbantartási feladatok elvégzése
• Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére

Elvárások:

• 3 műszakos munkarend vállalása
• Műszaki szakirányú végzettség: CNC maró, - esztergályos és / vagy
• Műszaki rajzolvasási készség
• Windows, MS Office felhasználói ismeret
Előny
• SAP ismeret

Amit kínálunk:

• Kompetitív fizetési és kompenzációs csomag
• Részvételi lehetőségek nemzetközi projektekben
• Egyéni fejlődési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján