www.cvonline.hu

Forgácsoló (jelige: 2016_EB_Forg)

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Forgácsoló

(jelige: 2016_EB_Forg)

Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

A leendő munkatárs feladatai:

  • „Alkatrészek esztergálása, marása, köszörülése műszaki rajznak megfelelően
  • „Visszatérő alkatrészek gyártástechnológiájának fejlesztése
  • „Hiányzó adatok (méretezés, tűrések, anyagminőség) felismerése és javaslattétel (tűrések, anyagminőség)
  • „Műszaki rajzok értelmezése

A jelölttel szembeni elvárások:

  • „Szakirányú végzettség
  • „Hagyományos marógép, ~eszterga, ~síkköszörű magabiztos használata
  • „Mérőeszközök ismerete
  • „Önálló, precíz munkavégzés
  • „Többműszakos munkarend vállalása
  • „Alapszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

A pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • Jó kommunikációs készség
  • Alapfokú CNC ismeret
  • „hatékony problémamegoldó képesség
  • „SAP ismeret

A Bosch sikerének kulcsa az innovációs képesség és a kimagasló szakértelem. Úgy érzed, hogy képes vagy folyamatosan megújítani a tudásodat? Akkor együtt sikeresen megfelelhetünk a jövő kihívásainak!

A Te sikertörténeted hol kezdődik? Jelentkezz most az alábbi e-mail címen!

Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő