www.cvonline.hu

Forgácsoló (Jászberény)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1051092

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Forgácsoló

Feladatok:

  • hegesztő, hajlító és prés gépeken gyártott alkatrészek szerszámainak legyártása,
  • szerszámjavítási munkák elvégzése,
  • szerszámpróbák végrehajtása,
  • javaslatok tétele a szerszámok fejlesztéséhez

Elvárások:

  • precíz, önálló munkavégzés,
  • csapatmunkában való aktív részvétel
  • fejlődési szándék
  • kiváló mérőeszköz – és műszaki rajzolvasási ismeret,
  • jó térlátás, fokozott figyelem
  • Előny: 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat, szakirányú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon: 06 30 983 2524!