www.cvonline.hu

FORGÁCSOLÓ/ HŐKEZELŐ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1085191
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Villanyszerelői végzettséged van?
Jártas vagy a PLC programozásban?
Szereted az új kihívásokat?

MEGBÍZÓNK:
Partnerünk a világítástechnika gyártásának világélvonalán jár, ezt bizonyítja az Európai Világítástechnikai Bemutató- és Élményközpont, amely bemutatja, mire képes a cég a csúcstechnológiák, így többek között a LED-ek előállítása terén. A Vállalat jelenleg 10.000+ munkatársat foglalkoztat az országban. A 125 éves működésük során sok eredménnyel büszkélkedhetnek.
Olyan szakembereket keresnek, akik számára fontos, hogy maradandót alkossanak, akik nem csak egy állást, de karriert is keresnek, ennek érdekében a vállalat nagy hangsúlyt fektet a szakmai továbbképzésekre. Képzési rendszerük segítségével pedig a legfontosabb erőforrásukba, a kollégáikba is nagyon sokat fektetnek, hogy saját ötleteiket megvalósítsák.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Zalaegerszeg

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Stabil háttérre
  • Szakmai fejlődésre
  • Versenyképes jövedelemre
  • Béren kívüli juttatásra
  • Útiköltség térítésre

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Szerszámalkatrészek, tartalék alkatrészek hőkezelési műveleteinek elvégzése a kiadott specifikációknak megfelelően

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Gépi forgácsoló (hőkezelő) végzettség,
  • 3 év hőkezelés területén szerzett tapasztalat,
  • Előnyt jelent: Hagyományos forgácsoló gépen szerzett tapasztalat,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével juttasd el az alábbi e-mail címre.

További információval kapcsolatban a +36 20/239-4295 telefonszámon tudsz érdeklődni, vagy személyesen Zalaegerszegen, Mártírok 75.szám alatt.
Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya