www.cvonline.hu

Forgácsoló - Fejér megye (Referenciaszám: NB-1414)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1079838

Feladatok:

  • Hagyományos, egyetemes marógépen, esztergán kis szériás, egyedi alkatrészek gyártása
  • Síkköszörűn alkatrészek felújítása, gyártása
  • CNC megmunkáló központokon egyedi alkatrészek gyártása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Műszaki rajz olvasás
  • Hagyományos forgácsoló gépeken szerzett tapasztalat
  • Mérőeszközök gyakorlott, pontos használata
  • Csoportos és önálló munkavégzés képessége
  • Felelősségtudat, szorgalom
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Szakmában eltöltött 3 év gyakorlat
  • PC-s ismeretek
  • Cad-es megjelenítő programok (pl: DWG TrueView) ismerete
  • CAM rendszerek ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Műszakpótlékok, jelenléti bónusz
  • Étkezési hozzájárulás, valamint cafeteria a próbaidő elteltével
  • Ingyenes céges buszjáratok többek között az alábbi települések érintésével: Bakonyszombathely, Bakonysárkány, Bodajk, Csákvár, Csesznek, Csókakő, Dudar, Inota, Jásd, Kisbér, Komárom, Környe, Mecsér, Nagyigmánd, Oroszlány, Súr, Székesfehérvár, Tatabánya, Várpalota, Zirc, stb.
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben. Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1414-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)