www.cvonline.hu

FORGÁCSOLÓ - EGYETEMES ESZTERGA

  • A hirdetés 226 napja lejárt

Cégcsoportunk közel 25 éve működik sikeres gyártóként. Svájci, németországi hollandiai és Magyar neves vállalatokkal állunk beszállítói kapcsolatban. Megkereséseink folyamatosan nőnek, cégünk több céggel áll kulcsfontosságú, stratégiai beszállítói kapcsolatban, ezért bátran jelentjük ki, hogy dinamikusan fejlődő cég vagyunk.

Cégünk az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

Elvárások:

  • Szakirányú fémipari végzettség
  • Mérőeszközök ismerete
  • Fémforgácsolás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Több műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörülmények
  • Hosszútávú stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Előny:

  • 3-5 év gépgyártás területén szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben olyan Céget keres, melyre jövőt építhet, biztonságban érezheti magát és családját, keressen bizalommal.
Személyes anyagával az alábbi e-mail címen jelentkezhet Veres Évánál.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő