www.cvonline.hu

FORGÁCSOLÓ CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 887 napja lejárt

 Az SFL technologies Kft. munkavállalót keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • maró, esztergáló és megmunkáló központok kezelése
  • munkadarabok helyes kiállításának felügyelete
  • forgácsolási tevékenységek koordinálása
  • munkabeosztás megszervezése
  • megfelelő gyártóberendezések, szerszámok kiválasztása
  • folyamatos kommunikáció a gyártás végző csoporttal
  • dolgozók szakmai támogatása, oktatása
  • munkafolyamatok folyamatos ellenőrzése
  • napi beszámolási kötelezettség a felső vezetés felé
  • közreműködés árajánlatok elkészítésében

Elvárások:

  • Szakirányú technikusi végzettség
  • megmunkáló központ vagy gépi marós kezelői illetve CNC programozói tapasztalat szükséges
  • Tapasztalat extra nagyméretű forgácsoló gépek használatában elengedhetetlen
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • magas fokú problémamegoldó készség
  • felelősség tudat határidős munkák esetében
  • 10-15 fős csoport vezetésében szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • fix alkalmazás egy nemzetközileg elismert vállalatnál
  • továbbképzési lehetőség
  • bérezés megegyezés szerint
  • munkába járás térítése
  • igény esetén szállás biztosított / támogatott

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi email-címre.

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő