www.cvonline.hu

FORGÁCSOLÓ (Berendezésgyártás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1053836

Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat az épület- és autóiparban. Az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés, ajtó és műszerfal elemek és belső elektronika gyártásában felsőkategóriás gépkocsik rendszerében. Több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel rendelkeznek világszerte. Globális erőforrásaikkal képesek évente több mint 30 millió autó legyártásához hozzájárulni. Fejér megyei telephelyükre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Hagyományos, egyetemes marógépen, esztergán kis szériás, egyedi alkatrészek gyártása
  • Síkköszörűn alkatrészek felújítása, gyártása
  • CNC megmunkáló központokon egyedi alkatrészek gyártása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Műszaki rajz olvasás
  • Hagyományos forgácsoló gépeken szerzett tapasztalat
  • Mérőeszközök gyakorlott, pontos használata
  • Csoportos és önálló munkavégzés képessége
  • Felelősségtudat, szorgalom
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Szakmában eltöltött 3 év gyakorlat
  • PC-s ismeretek
  • Cad-es megjelenítő programok (pl: DWG TrueView) ismerete
  • CAM rendszerek ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások
  • Céges buszjárat vagy bejárási támogatás, saját személygépkocsira is
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FORGÁCSOLÓ (Berendezésgyártás), Fejér megye