www.cvonline.hu

FORGÁCSOLÓ (7209)

  • A hirdetés 673 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársakat keresünk – Szolnoki munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe:

Forgácsoló

Elvárások:
•Középfokú szakirányú szakképesítés (gépi forgácsoló)
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:
•Munkadarabok forgácsoló eljárással történő megmunkálása
•Forgácsoló szerszámgépek használata
•Rajzok, technológiai utasítások alapján új vagy felújított alkatrészek létrehozása

Munkavégzés helye: Szolnok

Munkaidő: 1 műszakos munkarend

Munkakezdés várható időpontja: Azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése
címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Forgácsoló- Szolnok”
Telefon: 06-56/511277

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857