www.cvonline.hu

Forgácsolástechnikai szaktanácsadó / értékesítő

  • A hirdetés 695 napja lejárt

Megbízónk a világ egyik meghatározó forgácsolástechnikai gyártó és kereskedő vállalata, amelynek hazai cége részére keressük az közép-magyarországi (Fejér-, Pest-megye és Budapest) ipari gyártó ügyfeleinek kezelésre munkatársukat.

Feladatok:

-      Meglévő ügyfelek, gyártó vállalatok részére technológiai támogatás, tanácsadás megadása

-     Potenciális ügyfelek és érdeklődő vállalatokkal történő   kapcsolatfelvétel

-     Gépek, berendezések felszerszámozása

-     Hatékonyságnövelő, költségcsökkentő technológiák kidolgozása és prezentálása az ügyfelek részére

-     Árajánlatok összeállítása

-     A szerszámok használatára és a megmunkálási lehetőségekre vonatkozó tanácsadás

-    A nyereségesség, a termelékenység és a megtakarítás kiszámítása/összehasonlítása

-     A projektekkel és speciális szerszámokkal kapcsolatban felmerülő kérdések előzetes tisztázása, információgyűjtés

-     Szerszámbemutatók és kipróbálási lehetőségek szervezése, stb.

 Elvárások:

-     forgácsolás technikus vagy egyéb műszaki diploma

-     forgácsolás, marás területén szerzett szakmai ismeretek, tapasztalat

-  pro-aktív személyiség, akit motivál, ha jó vagy jobb megoldásokat javasolhat fémmegmunkáló vállalatok részére

-    megfelelően kommunikál mind szóban, mind írásban

-    angol vagy német nyelvismeret előnyt jelent

Munkavégzés helye: Közép-magyarország (Fejér-, Pest-megye és Budapest)

Jövedelem: kiemelkedő alapfizetés + jutalék + bonusz + cégautó + telefon + laptop + szakmai tréningek

Helyek Fejér
Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő