www.cvonline.hu

FORGÁCSOLÁSI ÜZEMVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.01.24.
Hirdetés azonosító: 1073829

Megbízónk anyavállalata nagy tradíciójú német gépgyártó. A vállalat az elmúlt években bővült, új gyártósorokat és berendezéseket helyezett üzembe. A növekvő gyártási feladatokhoz kapcsolódóan számára szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Gyártási terv folyamatos figyelése, terv szerinti gyártás ütemezés
  • Beosztott kollégák munkájának koordinálása
  • Kitűzött célok teljesítése
  • Gyártási folyamatok fejlesztésében való aktív közreműködés
  • Belső folyamatok folyamatos fejlesztése, javítása
  • Beszerzési és beruházási igények meghatározása
  • Hatékonyság javítására irányuló projektek vezetése
  • Minőségi elvárások maximális teljesítése

Elvárások

  • Műszaki, lehetőleg felsőfokú végzettség (gépészmérnök előny)
  • Min. 5 év gyártó cégnél szerzett műszakvezetői/üzemvezetői tapasztalat
  • Hagyományos forgácsoló gépek ismerete
  • CNC technológiák alapos ismerete
  • LEAN ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Korszerű technológiák elsajátítása és továbbfejlesztése
  • Fejlődés-orientált, csapatszellemű vezetés
  • Korszerű és fejlődő gyártási környezet

A munkavégzés helye

Kaposvár-Dombóvár térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FORGÁCSOLÁSI ÜZEMVEZETŐ, Kaposvár-Dombóvár térsége