www.cvonline.hu

Forgácsolási technikus Budapest

  • Frissítve 127 napja

Szeretne egy biztos helyen, hosszú távon dolgozni? Szeretne béren kívüli juttatásokat, kedvezményes sportolási lehetőséget kapni? Dolgozna olyan helyen ahol megbecsülik a mindennapi munkáját?

Ha a válasza három igen akkor jelentkezzen partnercégünkhez az alábbi pozícióba:

Forgácsolási technikus

Leendő munkatárs feladatai:

  • Részvétel az üzemekben heti és éves karbantartásokban, üzemzavar elhárításban
  • Részvétel gépfelújításban, tartalék alkatrész készítésben
  • A gyártóeszközök ismerete, kezelése, beállítása és rendeltetésszerű üzemeltetése
  • Gyártógépek műszaki állapotának felügyelete

Elvárások:

  • műszaki, technikusi végzettség
  • min. 1-2 éves elektronikai, gyártósori területen szerzett tapasztalat

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Étkezési hozzájárulás
  • Utazási költségtérítés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Műszakrend: több műszak
  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés
  • Munkába járáshoz céges buszok: Üllő, Gyömrő, Maglód, Pécel vonalon

Gyömrői és környékbeli lakosok figyelem! Csoportos tájékoztatót tartunk 2016.10.19. - én a Hankó István Művészeti központban 10:00 - 14:00 között. Ha jó szakmunkásnak vagy operátornak tartaj magát itt a helye! Ha csak érdeklőne akkor is sok szerettel várom!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/211-3313-es telefonszámon érdeklődhet.