www.cvonline.hu

Forgácsolási specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.06.22.
Hirdetés azonosító: 1001918

Megbízónk a fékrendszerek piacvezető gyártója, modern fékrendszerek fejlesztését, gyártását és forgalmazását végzi. Kutatás-fejlesztési tevékenységének bővítéséhez budapesti telephelyére keres forgácsolási specialistát.

Feladatok:

-Új beszerzett forgácsolt alkatrészek elsőmintáztatásának végigvitele, a házon belüli műszaki egyeztetésektől az elsőminta jóváhagyásig
-Részvétel a termékfejlesztési folyamatban, együttműködés a konstrukcióval, minőségbiztosítással, forgácsolási szegmenssel és a beszállító integrálásával
-Gyártási folyamatok optimalizálása a beszállítóval közösen
-Kiemelt műszaki problémák (reklamációk) megoldása ill. menedzselése

Elvárások:

-Gépészmérnök végzettség
-Forgácsolási szakmai tapasztalattal
-Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Előny:
- Projektmenedzsment ismeret
-Stressztűrő képesség
-Önálló, eredményorientált munkavégzés
-Kiemelkedő kommunikációs képesség
-B-kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
-Tapasztalat vállalatirányítási rendszer (SAP) használatában

Amit kínálunk:

- nemzetközi környezet
- versenyképes juttatási csomag
- cégen belüli tréningek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján