www.cvonline.hu

Forgácsolási sorjázó Soroksáron

  • Frissítve 49 napja

Ügyfelünk a Knorr-Bremse Hungária Kft. budapesti telephelyére keres
Forgácsolási sorjázó munkatársat

Leendő munkatársal szembeni elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Alapszintű műszaki rajzolvasási készség

Leendő munkatárs feladatai:

  • Forgácsolt fém alkatrészek sorja eltávolítása (sorjázás)-, nyomáspróba-, és mosási- feladatainak elvégzése a gyártási megrendelésében szereplő mennyiségi- és minőségi előírások alapján
  • Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben és hibakatalógusban előírtak alapján
  • Anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Munkahelyi 5S fenntartása
  • Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére

Amit nyűjtunk:

  • Több műszakos munkarend
  • Fix bér
  • Cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Teljesítménybónusz
  • Egyéb juttatások

Ha felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a E-mail cím megjelenítése email címre, vagy érdeklődjön a +36 20 310 1714-es telefonszámon.