www.cvonline.hu

Forgácsolási operátor

  • A hirdetés 366 napja lejárt

Szeretne egy biztos munkahelyet? Szeretné, ha dicsérettel, és juttatásokkal is elismernék a munkáját és odafigyelését? Akkor várjuk jelentkezését a következő munkalehetőségükre:

A leendő munkatárs feladatai:

  • munkadarab mérése, ellenőrzése

  • forgácsoló gépek kezelése, beállítása

  • alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján

  • karbantartási feladatok ellátása

  • vezetői utasítások betartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • műszaki szakirányú végzettség (CNC marós, esztergályos) vagy több éves tapasztalat

  • műszaki rajzolvasási készség

  • MS Office felhasználói ismerete

  • elhivatottság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség

  • 3 műszakos munkarend

  • bónusz, teljesítménybér és béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/252-1411-es telefonszámon.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014