www.cvonline.hu

Forgácsolási operátor Soroksáron

  • Frissítve 53 napja

Ügyfelünk a Knorr-Bremse Hungária Kft. budapesti telephelyére keres

Forgácsolási operátor munkatárs

Leendő munkavállalóval szembeni elvárások:

  • Műszaki szakirányú végzettség (CNC, esztergályos), vagy több éves tapasztalat,

  • Műszaki rajzolvasási készség,

  • MS Office felhasználói szintű ismerete,

  • Szabatos munkavégzés, megbízhatóság.

Leendő munkavállaló feladatai:

  • Munkadarab mérése, ellenőrzése,

  • Forgácsoló gépek kezelése, beállítása,

  • Alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján,

  • Karbantartási feladatok ellátása,

  • Vezetői utasítások betartása.

Amit nyújtunk:

  • Több műszakos munkarend

  • Fix bér

  • Cafeteria

  • Műszakpótlék

  • Teljesitménybónusz

  • Egyéb juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36-20-310-1714-es telefonszámon.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014