www.cvonline.hu

Forgácsolási MÉRNÖK (PROCESS ENGINEER)

  • A hirdetés 630 napja lejárt

A CG Electric Systems Hungary Zrt. a 3 milliárd USD éves árbevétellel rendelkező Crompton Greaves cégcsoport tagja. A több mint 7 évtizedes fennállása alatt cégcsoportunk világméretűvé nőtte ki magát, és együttesen húszezer főt foglalkoztatunk; s így már 14 országban rendelkezünk termelőkapacitással  Észak- és Dél-Amerika, Európa és a Közel-Kelet területén.

A villamos energetikai iparág jelentős szereplőjeként termékportfóliónk és szolgáltatásaink a nagyteljesítményű ipari berendezésektől és megoldásoktól a fogyasztói termékekig bezárólag rendkívül sokféle igényt elégítenek ki. A Crompton Greaves cégcsoport szakmai befektetőként épít a magyarországi Ganz gyárak évszázadnyi hagyományára, szakembereink tudására és tapasztalatára, valamint folyamatos beruházásokkal és az innováció támogatásával méltó módon hívja ki a legnagyobb versenytársakat is a minőség és a teljesítmény területén egyaránt.

A megnövekedett rendelésállomány és feladatok megfelelő teljesítése érdekében a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Forgácsoló-lemezelő műhely szakmai irányítása.
  • A mérnöki irodától, vevőktől kapott műszaki dokumentációkat gyárthatóság és rajztechnikai szempontból ellenőrzi, az ellenőrzés során feltárt hibákat, hiányosságokat a mérnöki iroda/vevő felé jelzi, és azok megoldására javaslatot tesz.
  • Meghatározza a műveleti sorrendet, a gyártáshoz szükséges munkaközpontokat, készülékeket, szerszámokat, mérőeszközöket, anyagmozgató és tároló eszközöket.
  • Műveleti időt kalkulál és utalványoz.
  • Megtervezi a kiszállítandó termék csomagolását és specifikálja a szállításhoz szükséges járművet.
  • Szükség szerint javaslatot tesz kooperációs gyártásra és szakmailag felügyeli a kooperációs gyártást.
  • A gyártás megkezdését követően szakmailag felügyeli a gyártási folyamatot, a gyártás során felmerülő műszaki problémákat menedzseli.
  • Selejt gyártás esetén közreműködik a selejt okának kivizsgálásában és javítható selejt esetén kidolgozza a javítás technológiát.
  • Műszaki fejlesztési javaslatokat tesz a gazdaságosabb gyártás és a minőség javításának érdekében.
  • Árkalkulációkhoz, ajánlat adáshoz adatokat szolgáltat.
  • Részt vesz műszaki fejlesztési projektekben.

Elvárások:

  • Felsőfokú forgácsoló gépgyártás technológusi vagy gépészmérnöki végzettség
  • legalább 3- 5 év, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek és tervezőrendszer ismeret (pl AutoCAD, vagy ProE)
  • Valamely vállalat irányítási rendszer ismerete (SAP ismeret előny).

A munkavégzés helye: Tápiószele.

Örülünk, ha felkeltettük érdeklődését.

Jelentkezéshez kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és rövid motivációs levelét a következő e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol