www.cvonline.hu
Forgácsolási gépbeállító (Referenciaszám: PJ4332)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1024892
lejárt

Budapest XXIII. kerületi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Forgácsoló gépbeállító

Feladatok:
- Forgácsoló gép kezelése, kiszolgálása, beállítása
- Hatékony átállás másik munkadarabra vagy szériára
- Gyártási megrendelésben szereplő alkatrész legyártása az előírt utasítások alapján
- Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
- Alkatrészek sorjázási-, mosási feladatainak ellátása
- Autonóm karbantartási feladatok elvégzése
- Munkahelyi 5S fenntartása
- Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére

Elvárások:
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Műszaki szakirányú végzettség: CNC maró, - esztergályos és / vagy min. 3 év forgácsolási gépbeállítói tapasztalat

- Műszaki rajzolvasási készség
- Windows, MS Office felhasználói ismeret

Munkavégzés helye:
- Budapest, XXIII. kerület

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális, mégis családias munkakörnyezet
- Korrekt feltételek, juttatási csomag (cafetéria, mozgóbér)

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Varga Krisztina Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest, Budapest