www.cvonline.hu

Forgácsolási csoportvezető (Referenciaszám: HM-943)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2014.08.27.
Hirdetés azonosító: 806834

Feladatok:

  • A forgácsolási terület operatív irányítása
  • Forgácsolási rendszer fejlesztése
  • A forgácsoló csapat munkájának koordinálása
  • Forgácsolási dokumentáció előkészítése, karbantartása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Forgácsolási technológiák magas fokú ismerete
  • Min. 3 éves forgácsolási területen szerzett tapasztalat
  • AutoCad, Cad-Cam ismeretek
  • Angol nyelv min. alapfokú ismerete
  • Vezetői rátermettség, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Precizitás, kreativitás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Office programok haladó ismerete (Excel, PowerPoint)

Előny:

  • Vezetői jártasság
  • Német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-943-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő