www.cvonline.hu

FORGÁCSOLÁSI CSOPORTVEZETŐ (Berendezés gyártás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 808018

Link megjelenítéseimages/editor/20081212115441.jpg" border="0" width="250" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A forgácsolási terület operatív irányítása
  • Forgácsolási rendszer fejlesztése
  • A forgácsoló csapat munkájának koordinálása (kb. 15 fő)
  • Forgácsolási dokumentáció előkészítése, karbantartása

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Forgácsolási technológiák magas fokú ismerete
  • Min. 3 éves forgácsolási területen szerzett tapasztalat és AutoCAD ismerete elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
  • Cad-Cam ismeretek
  • Angol nyelv legalább alapfokú ismerete
  • Vezetői rátermettség, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Precizitás, kreativitás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Office programok haladó ismerete (Excel, PowerPoint)

ELŐNYT JELENT

  • Vezetői jártasság
  • Német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, gépjármű használat
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FORGÁCSOLÁSI CSOPORTVEZETŐ (Berendezés gyártás), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: kernne.turzoeszter.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése